ثبت شکایات (صدای مشتری)

صدای مشتری

مطمئنا، ارایه خدمات با بهترین کیفیت ممکن و تامین رضایت مشتریان همواره یکی از مهم‌ترین اهداف شرکت ثمین سازه سعادت میباشد.

صدای مشتری” بستری‌ست برای هم‌اندیشی بیش‌تر با مشتریان و اطلاع یافتن از نکته‌ها، پیشنهادها، شکایت‌ها و انتقادهایی که باعث ارائه مطلوبتر خدمت به مشتربان توسط شرکت ثمین سازه خواهد شد . در این صفحه شما می‌توانید به سادگی و تنها با تکمیل یک فرم نظرها، نکته‌ها، شکایت‌ها و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید..

رسیدگی به همه درخواست‌ها ، با نظارت مستقیم مدیر ارشد سازمان ،تقریباً در اولین روز پس از دریافت درخواست آغاز و متناسب با موضوع مطرح شده، پاسخ داده خواهد شد. اگر بنا به دلایل خاصی مدت زمان بیش‌تری برای بررسی و پی‌گیری نیاز باشد، این موضوع حتماً به درخواست‌دهنده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شکایات:

شما مشتریان گرامی، چنانچه با مشکلی ناشی از نقض تعهدات شرکت روبرو شدبد میتوانید از طریق ثبت انتقاد یا شکایت، موارد مورد نظر خود را با بخش صدای مشتری ثمین سازه در میان بگذارید. برای نمونه مسایلی همچون

  • افت کیفیت محصول خارج از توافقات قراردادی
  • پی‌گیری نشدن درخواست اعلام شده
  • لحن نامناسب در هنگام پاسخ‌گویی به مشتری
  • طولانی شدن مراحلی که مدت زمان آن اعلام شده است

پیشنهادات:

شرکت ثمین سازه سعادت همواره از پیشنهادهای سازنده شما مشتریان گرامی استقبال می‌کند. به محض دریافت پیشنهادهای ارسالی از طرف مشتریان، ضمن بررسی اولیه آن توسط تیم صدای مشتری در صورتی که موضوع مطرح شده قابلیت اجرایی شدن داشته باشد، برای واحد مربوط ارسال می‌شود.

بر این اساس از همه مشتریان گران‌قدر ثمین سازه دعوت می‌کنیم با ارایه پیشنهادهای ارزش‌مند خود ما را در خدمت‌رسانی شایسته‌تر یاری کنند

ثبت شکایات

خواهشمند است شکایات خود را در قالب فرم ذیل با ما در میان بگذارید  

لطفا شماره ی تماس خود را در این قسمت وارد کنید

در صورت تمایل می توانید آدرس ایمیل خود را در این قسمت وارد نمایید

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

طراحی و سئو توسط محمد شاه وردی